Додаткові бали

Шановні студенти!

При формуванні рейтингового списку для призначення академічної стипендії кожен з вас має право на урахування додаткових балів. Ознайомтеся з особливостями подання інформації для нарахування додаткових балів.

1. Якщо Ви є автором або співавтором наукової статті, тез доповіді наукової конференції – потрібно надіслати заповнену Довідку і скріни або фото статті, титульної сторінки збірника, у якому вона опублікована і змісту збірника. Якщо стаття опублікована в електронному варіанті – потрібно подати електронну адресу.
  2. Якщо Ви брали участь у завершальному (всеукраїнському) етапі фахової олімпіади і посіли призове місце, потрібно надіслати заповнену Довідку і фото диплома про присудження призового місця.
  3. Якщо Ви здобули певне звання або нагороду у спортивних змаганнях, потрібно надіслати заповнену Довідку і фото документа, у якому зазначено цей факт. Якщо у Вас особисто немає такого документа, зверніться до свого тренера або до керівника спортивного клубу.
  4. Якщо Ви є старостою групи, членом / головою вченої ради, профкому, студентської ради університету, факультету, гуртожитку, учасником фокус-групи, потрібно надіслати заповнену Довідку.
  5. Якщо Ви є учасником художньої самодіяльності, потрібно надіслати заповнену Довідку. Але керівник художнього колективу має засвідчити, що Ви брали участь у певних заходах у період карантину.
  6. Якщо Ви є учасником волонтерського руху, потрібно надіслати заповнену Довідку. Але керівник волонтерської організації має засвідчити, що Ви брали участь у волонтерській роботі у період карантину.

Увага! В умовах карантину підписи на Довідці не потрібні. Відповідальні за ділянку роботи подадуть списки, які підтверджують Вашу участь у роботі тієї чи іншої структури.

Якщо Ви брали участь у волонтерській діяльності поза межами ХНУ, подайте контактні дані керівника волонтерської організації.

Надсилати скріни, фотокопії потрібно заступникові декана ГПФ Приймак Інні Володимирівні. Усю додаткову інформацію можна одержати також у Приймак І.В.

Електронна адреса Приймак І.В.:

prijmak_inna@ukr.net

телефон/viber: 067-263-9935

Інформація про кількість додаткових балів, які нараховуються за різні види роботи – на сайті ХНУ у директорії Публічна інформація – Стипендіальне забезпечення – Правила призначення стипендій студентам, аспірантам і докторантам

Перелік посадових осіб, які відповідають за обєктивність призначених студентам додаткових балів

№ з/п Назва виду діяльності Відповідальні посадові особи Контакти (телефон, e-mail)
1. Патенти та авторські свідоцтва, участь у науково-дослідній діяльності
1.1 Патент на винахід Декан

1.2 Патент на корисну модель, свідоцтво на авторське право (твір)*
1.3 Участь у науково-дослідних роботах (НДР) з фундаментальних, прикладних досліджень (госпдоговірних роботах) Начальник науково-дослідної частини Бойко Юлій Миколайович

boiko_julius@ukr.net

1.4 Член студентського наукового товариства Університету (член студентського конструкторського (проектно-конструкторського) бюро (СКБ))