Призове місце збірної команди ГПФ у змаганнях із волейболу

У рамках відзначення Дня народження Хмельницького національного університету відбувається серія заходів протягом двох тижнів із 1 жовтня.

3 жовтня відбулася спартакіада, у якій брали участь студенти та науково-педагогічні працівники. Збірна команда гуманітарно-педагогічного факультету посіла 2-ге місце у змаганнях із волейболу серед жіночих команд. У напруженій фінальній боротьбі дівчата у додатковій партії поступились команді професіоналів – факультету здоровʼя, психології, фізичної культури і спорту ХНУ.

До складу команди ГПФ входили студентки різних спеціальностей гуманітарно-педагогічного факультету:

Кирячок Юлія – студентка групи ФППА-20-1

Блищик Анастасія – студентка групи ЕКОЛ-23-1

Ткаченко Олександра – студентка групи СОУА-23-1

Масловська Ольга – студентка групи СОБ-24-1

Санкевич Анна – студентка групи СРК-24-1

Ямборко Вероніка – студентка групи СРК-24-1

Бородай Єлизавета – СОБ-24-1.

Вітаємо волейбольну команду гуманітарно-педагогічного факультету, яка виборола призове місце, й бажаємо надалі успішно підкорювати спортивні вершини.