Здобувачі освіти  ГПФ ХНУ – стипендіати премій Президента України, Верховної Ради України та імені М. Грушевського відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України!

Студенти-стипендіати Хмельницького національного університету — це гордість нашого закладу, яскраві приклади наполегливості, цілеспрямованості та прагнення до знань. Вони демонструють високий рівень академічної підготовки, активно беруть участь у наукових дослідженнях, громадських і культурних ініціативах. Цього разу (відповідно до наказу МОН України) 18 студентів ХНУ стали отримувачами зазначених стипендій за свої заслуги.

Особливо приємно вітати здобувачок освіти гуманітарно-педагогічного факультету серед стипендіатів ХНУ!

Стипендію Президента України отримала Середа Вікторія, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка навчається на третьому курсі за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» на кафедрі технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

Стипендію Верховної Ради України отримала Матковська Марія, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка навчається на четвертому курсі за ОПП «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини» на кафедрі екології та біологічної освіти.

Стипендію імені М. Грушевського отримала Редько Дарина, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка навчається на четвертому курсі за ОПП «Середня освіта. Українська мова і література» на кафедрі української філології.

Щиро бажаємо нашим стипендіаткам успіхів, нових досягнень, мотивації, реалізації планів і творчої реалізації!

Детальніша інформація про всіх стипендіатів (2024) Хмельницького національного університету: https://khmnu.edu.ua/stypendiaty-hmelnyczkogo-naczionalnogo-universytetu-pryklad-uspihu-ta-nathnennya/